+421 910 144 222

Urgentné prípady

Ordinujeme od 7:30

Zobraziť otváracie hodiny

info@samdent.sk

Objednajte sa

Bielenie zubov

Ide o ošetrenie, kedy pomocou bieliacich látok dokážeme zosvetliť farbu zubov.

Existujú rôzne metódy, ako sa dopracovať k belším zubom. Vhodný typ bielenia pre vás je ideálne skonzultovať priamo v ambulancii. Bieleniu zubov predchádza dentálna hygiena, kedy sa zo zubných povrchov odstránia nánosy kameňa a zubných povlakov.

V našej ambulancii pracujeme s bieliacim systémom PureWhitening. Ide o najúčinnejšiu metódu bielenia zubov, kedy sa kombinovaným spôsobom ( domácim aj ambulantným bielením) dokážeme dopracovať k predvídateľnému a dlhodobému výsledku. Vďaka nižším koncentráciám peroxidu vodíka je tento spôsob bielenia oveľa šetrnejší ku sklovine zubov a tým aj citlivosť, ktorá sa môže počas ošetrenia objaviť je menšia ako pri iných typoch bielenia.

Vnútorné bielenie zubov – ide o metódu zosvetlenia, ktorú využívame pri devitálnych (mŕtvych) zuboch, kedy sa dovnútra zuba aplikuje bieliaca zmes a zub sa dočasne uzatvorí. Po pár dňoch tento proces zopakujeme, až kým sa dopracujeme do požadovanej farby zuba. Počet opakovaní závisí od počiatočnej farby zuba a v priemere trvá 3 až 4 návštevy. Následne sa na ošetrený zub zhotoví trvalá výplň.

Vnútorné bielenie zubov

Pred Po

Bielenie zubov purewhitening

Pred Po

Objednať na vyšetrenie

Stomatologická ambulancia SamDent

Ak sa chcete objednať na vyšetrenie alebo hľadáte svojho nového zubného lekára, napíšte nám alebo sa objednajte telefonicky. 

Otváracie hodiny

Pondelok: 7:30 – 15:30
Utorok: 7:30 – 18:30
Streda: 7:30 – 18:30
Štrvrtok: 7:30 – 18:30
Piatok: 7:30 – 14:30
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené